Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Skarpetki w emotikony

Czy mała, kolorowa grafika może wyrazić więcej niż tysiące słów? Współcześni użytkownicy mediów społecznościowych z powodzeniem udowodniają, że tak właśnie się dzieję. Przysłowie o wyższości milczenia nad mową może powoli tracić na znaczeniu i zostać ominięte w bardzo sprytny sposób! W związku z tym, że coraz więcej osób ogranicza wpatrywanie się w ekrany komórek i włącza życie w trybie offline, nasze ulubione emotikony – bo właśnie o nich mowa - możemy zabrać ze sobą zawsze na… skarpetkach!

Puść oko do mody!

Na szczęście już dawno pożegnaliśmy w modzie nudę i zachowawczość. Skarpetki z emotikonami to świetny sposób, by wprowadzić do naszych stylizacji trochę luzu. Jeśli lubisz wyrażać siebie, emotikony zostały stworzone właśnie po to, by nam to ułatwić! Czemu więc nie przenieść tej metody na ubiór? Z poziomu własnych stóp każda fanka Facebooku i Instagrama może puścić światu oko przez „buźkowe” skarpetki emotikony. Naszemu dobremu apetytowi damy wyraz skarpetami z emotką smakowitego pączka – donuta. Zabawna, uśmiechnięta emotka - kupa może być niebanalnym sposobem na pokazanie… naszego dystansu do życia, oczywiście!

Przybij… stopę z wygodą i dobrym humorem!

Nikt nie powiedział, że etap kolorowych i zabawnych strojów musi zakończyć się wraz z czasem wczesnego dzieciństwa. Kto jednak nie kojarzy z tamtego okresu uciskających, niewygodnych rajstop i uwierających w podbródki zamków błyskawicznych, może nazwać się prawdziwym szczęściarzem! Szalone skarpetki w emotki odczarują radosną modę nie tylko dzięki swojej wyjątkowej estetyce druku 3D. Nasze skarpetki stopki damskie są też po prostu szalenie wygodne! Skarpety dopasują się więc nie tylko do nastroju, ale i do każdej kobiecej stopy w rozmiarze od 36 do 40. Ich dostępne w 3-paku wersje dadzą jeszcze więcej możliwości na modowe szaleństwo! Bo kto powiedział, że obydwie stopy muszą przesyłać światu ten sam emotikonowy komunikat? Pozostaje tylko dokonać wyboru, które z trójki emotikonek najlepiej odzwierciedlają nasze samopoczucie, a która musi zostać w domu.

Rozwiń

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Damskie Skarpetki w emotikony powiązane kategorie

Rejestracja nowego konta
Masz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło